Yanıyor Buralar! Oyuncu Yeşim Ceren Bozoğlu, Cesur ve Ateşli Dansıyla Ortalığı Kasıp Kavurdu

Son yıllarda fazla kilolarından kurtulup adeta bambaşka biri olan oyuncu Yeşim Ceren Bozoğlu, paylaşımlarıyla ve açıklamalarıyla magazin dünyasının her zaman gündeminde. Dizi ve film oyunculuğu kadar tiyatro oyunculuğuyla da ne kadar efsane biri olduğunu gösteren Bozoğlu, geçtiğimiz günlerde bir tiyatro oyununun tanıtımını paylaştı. Paylaşım sonrası sosyal medya alev aldı. Detaylar içerikte!

49 yaşındaki Yeşim Ceren Bozoğlu, Türkiye’nin en tanınan oyuncu ve tiyatrocularından biri.

Kendisini yönetmenlik ve tiyatroculuk kariyerinin yanı sıra biz onu en çok 2006 yılında televizyonda yayınlanan Doktorlar dizisindeki Gestapo lakaplı doktor Fikret Eralp rolünden tanıyoruz.

Bi’ de ‘O Hayat Benim’ dizisindeki Nuran rolüyle…

Bozoğlu, magazin dünyasında ise en çok mide küçültme ameliyatıyla fazla kilolarından kurtulup 58 kiloya kadar düşmesiyle adından söz ettirmişti.

“48 yaşındayım ama geçenlerde sarışın halimle 18 yaşındaki Aleyna Tilki’ye benzetilmişim” bile demişti.

Başarılı oyunculuğuyla ve sosyal medyada yaptığı iddialı açıklamalarla bugün hemen herkesin yakında tanıdığı Bozoğlu, şimdilerde ‘Bir Kurbağanın Anatomisi’ adlı oyunuyla sahneye çıkıyor.

Bozoğlu, geçtiğimiz gün sosyal medya hesabında paylaştığı iddialı tarzıyla ve dansıyla da epey bir dikkat çekti.

‘Kurbağanın Anatomisi’ oyunundan paylaştığı kırmızı mayolu dans sahnesiyle başarılı oyuncuya hayranlarından beğeni ve yorum aldı.

İki yılda 60 kilo veren Yeşim Ceren Bozoğlu’nun iddialı oyun tanıtımına “Çok seksisin” yorumları yağdı.

?

?

?

?

Yanıyor buralar, alev aldı desek yeridir… Siz Yeşim Ceren Bozoğlu’nun bu iddialı tiyatro oyunu tanıtım videosu hakkında ne düşünüyorsunuz? Buyrun yorumlara…

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

x