Şaka Değil: Forza Horizon 5’e İki Adet Ücretsiz Barbie Film Arabası Geldi

Bu şimdiye kadar duyurulmuş en garip video oyunu film bağlantılarından biri olmalı. Şu anda Microsoft’un Xbox ve PC yarış oyunu Forza Horizon 5, oyuncularına yaklaşan Barbie filminde görülecek araçlardan ikisini ücretsiz olarak sunuyor.

Xbox sitesinden detayları öğrenebilir ve siz de ücretsiz iki araba kazanabilirsiniz. Barbie filmi klasik ve uzun süredir devam eden oyuncak serisine dayanıyor ve filmin 21 Temmuz’da sinemalarda gösterime girmesi planlanıyor.


Xbox Barbie Etkinliği

Hepsi bu kadar da değil. Microsoft’un Xbox bölümünün Barbie ile ilgili daha da fazla çalışması var. Bunlar arasında insanların Xbox tabanlı Barbie ödülleri kazanabileceği bir yarışma da yer alıyor.

Microsoft ayrıca oyuncu kıyafetleri giymiş Barbie bebekler ve Xbox Series S konsolu, Kablosuz Kumanda ve Adaptif Kumanda gibi özel aksesuarlar içeren bir yarışma düzenlemeyi planlıyor.

14 Temmuz’da kadın oyun geliştiricilerin kariyerleri ve Barbie oyuncak serisiyle olan kişisel bağlantıları hakkında konuşacakları bir canlı yayın etkinliği de düzenlenecek.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

x