Sahneye aldığı kadının kocası tarafından saldırıya uğradı

Yolcu gemisinde gösteri yapan Avustralyalı sahne sanatçısı Ben Murphy, sahneye aldığı kadın konuğun kocası tarafından saldırıya uğradı. 

Murphy, sahnesine bir gönüllüyü davet etti ve ikili birlikte bir sihir numarasına imza atacaklardı. Murphy ve konuk kadın, dudaklarının arasında bir iskambil kağıdı yerleştirip birbirlerine yakınlaşmaya başladı. 

Bu durumdan rahatsız olan kadının kocası, bir anda sahneye atlayarak Murphy’e saldırdı. Sihirbaz, saldırı sebebiyle bir anda yere yığılırken, kadın kocasını sakinleştirmeye çalıştı. 

Royal Carribbean gemisinde gerçekleşen saldırının ardından Murphy, “Başımı çarptım, bu yüzden bulanık görüyorum” dedi ve gemideki sağlık personelinin “beyin cerrahına görünmen gerek” tavsiyesinde bulunduğunu sözlerine ekledi.

Sihirbaz, olayın ardından yetkililerin yardımcı olmadığını ima ederek, ifadesinin iddia edilen saldırıdan bir hafta sonrasına kadar alınmadığını söyledi.

Murphy ayrıca, gösteriyi izleyen seyircilerin bazılarının ifadelerinde yalan beyanda bulunduğunu “Bu olaya tanık olmadıklarını söylemeleri beni şaşırtıyor. İfadeler, o gün mutlaka alınmalıydı” dedi.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir